Про проєкт

Ми дотримуємося теорії креаціонізму, яка стверджує, що людина — це не джерело, а результат процесу творення. Кожна культура по-своєму називає першопричину людини і Всесвіту, ми бачимо, що найбільш точне ім’я — Небесний Батько.

До вашої уваги представлено ресурс для вивчення і практики «Викладу Принципу» — вчення, яке увійшло в наш світ через відомого духовного корейського учителя Мун Сон Мьона. На думку сучасних вчених послання «Виклад Принципу» досить молоде і в науковому світі ще немає однозначної думки з класифікації цього вчення. Релігійні діячі не можуть зійтися на думці релігія це чи ні. Вся ця полеміка зрозуміла, оскільки «Виклад Принципу» як вчення з одного боку наукове, а з іншого глибоко духовне.

В певний історичний період людство отримує нову порцію духовного вчення, яке і допомагає перейти на наступний етап росту та розвитку. Сучасному людству необхідна трансформація свідомості, воно прагне оволодіти часом і простором і знайти нові знання для вирішення глобальних проблем і збереження життя як такого. Ці прагнення і бажання яскраво відображені в фільмах таких як Arrival та Interstellar.

У фільмі Arrival прибульці принесли людству дар — Мову, яка змінила мислення і об’єднала людську цивілізацію, яка перебувала в стагнації і в результаті у людства відкрилася здатність об’єднатися і припинити війни один з одним і настав мир.

А в фільмі Interstellar, вивчення нових знань відкрило нові можливості людству, а бажання врятувати світ і любов батька до доньки допомогли через спілкування з іншого виміру знайти технологічне рішення проблеми людства і тим самим врятувати його.

Хоч це і фантастика, але вона наукова, а значить трансформація свідомості людства і відкриття нових можливостей для людей досяжно через вивчення і практику Слова. Через фільми Небеса часто дають знамення, підштовхуючи до того, що вже дано.

Ми віримо, що Бог — Небесний Батько, на певних етапах історії відкривав людству все більш глибинні аспекти Істини посилаючи духовних вчителів. У наш час таке послання Слова приніс людям Учитель Мун.

Цей ресурс для всіх тих, хто вивчає Слово, хто досліджує Слово, хто практикує Слово, хто змінює свої концепції і мислення в центрі зі Словом.

Ми пропонуємо зануритись в багаторівневість когнітивного процесу і не просто читати матеріали, перекладені на нашу рідну мову, ми пропонуємо формат, який буде стимулювати вивчати корейські (першоджерельні) слова разом з Ханча позначенням (ієрогліфами), яке за допомогою логограм більш повно передає сенс.

Проект націлений на україномовну, російськомовну і англомовну аудиторії, щоб можна було колективно залучатися до вивчення, дослідження, практики «Принципу», і піднятися на новий рівень мислення і свідомості.

Це дасть можливість відкрити в собі новий вимір (здатність бачити майбутнє, сьогодення, минуле, відкривати нові парадигми, нові технології). І тоді людство знайде можливість припинити війни і конфлікти і об’єднатися одне з одним. Наукова фантастика стане реальністю. І це відбудеться не за горами, починаючись з нас, воно може завершитись через якихось 100—120 років.

Але саме по собі це не відбудеться, потрібні зусилля. Розуміння — початок процесу пізнання, а без відсутності знань і емоцій не проявляється воля до дії. Давайте почнемо з читання. Адже читання — це процес роботи з текстом, для вилучення з нього інформації. І для кращого і багатогранного засвоєння інформації текст «Принципу» представлено в зручному вигляді.

Ви бачите оригінал корейського тексту, в якому можна детально вивчати фундаментальні поняття «Принципу». Також наводяться цитати з відомих виступів Вчителя, які можна не тільки читати, а також відкривати глибокий зміст у молитві й медитації.

Що таке Принцип?

Коли говоримо про «Принцип», ми маємо на увазі основний закон у Всесвіті, реальність з якої все починається.

Принцип можна знайти у всіх сферах науки і життя людини. Наприклад, принцип росту, про який йдеться у «Викладі Принципу» ми знаходимо в біології (де йдеться про те, що, якщо хтось посадив насіння, то не буває такого, щоб на ранок виросло дерево з великими стиглими яблуками. Всьому потрібен період часу для росту і розвитку. Саме тому комуністична теорія перманентних революцій і миттєвих змін, порушуючи це положення Принципу, показала свою неспроможність. І зараз вже точно, будь яка критично мисляча людина, розуміючи принцип росту, зможе адекватно оцінити фразу «Ви мене призначте на цю посаду, а завтра побачите, як все зміниться і добре запрацює».

Принцип взаємовідносин. Його дію можна побачити в соціології, психології (як суб’єктно-суб’єктні відносини, або відносини віддавання та прийняття), фізики (3-й закон Ньютона).

Хіба нам потрібні якісь релігійні вірування, щоб вірити в батьків, як своїх батьків? Ні. Принцип допоможе відновити наші втрачені відносини з нашим Небесним Батьком.

«Виклад Принципу»

Відповідає логіці
Логіці раціональній і логіці відносин. На Заході більше розвинена раціональна логіка, яка означає, що я роблю те, що для мене логічно і зрозуміло. На Сході ж особливе місце займають взаємовідносини, ієрархія. Тобто якщо я, наприклад, не розумію до кінця сенсу того, що від мене просять зробити батьки, я все одно можу це прийняти, тому що поважаю і довіряю своїм батькам.

Відповідає досвіду
Зазвичай люди схильні думати так: «Я це не зустрічав у житті, значить, це не правда».

Науково достовірний
Те, що говорить наука, має підтверджуватися релігійними доктринами і, навпаки. Бог — це Бог закону і порядку. Він не може порушувати Їм же створені закони.

Відповідає основним Писанням світових духовних практик
Порівняння священних текстів провідних світових навчань говорить про те, що на 80% вчення ідентичні в своїх ідеях, цінностях (існування першопричини, гріхопадіння людини, принципи моралі і т.д.). Головна причина цього в тому, що вчення з’являлися з волі Творця, що в них Він поклав однакові ідеї.

Відповідає інтуїції
Наша інтуїція, почуття можуть підказати нам, що є правдою.

Володіє внутрішньої послідовністю
Вчення «Виклад Принципу» цілісне і послідовне в своєму поясненні. Одне положення випливає з іншого.