Про проєкт

Ми дотримуємося теорії креаціонізму, яка стверджує, що людина — це не джерело, а результат процесу творення. Кожна культура по-своєму називає першопричину людини і Всесвіту, ми бачимо, що найбільш точне ім’я — Небесний Батько.

В певний історичний період людство отримує нову порцію духовного вчення, яке і допомагає перейти на наступний етап росту та розвитку. Сучасному людству необхідна трансформація свідомості, воно прагне оволодіти часом і простором і знайти нові знання для вирішення глобальних проблем і збереження життя як такого. Ці прагнення і бажання яскраво відображені в фільмах таких як Arrival та Interstellar.

У фільмі Arrival прибульці принесли людству дар — Мову, яка змінила мислення і об’єднала людську цивілізацію, яка перебувала в стагнації і в результаті у людства відкрилася здатність об’єднатися і припинити війни один з одним і настав мир.

А в фільмі Interstellar, вивчення нових знань відкрило нові можливості людству, а бажання врятувати світ і любов батька до доньки допомогли через спілкування з іншого виміру знайти технологічне рішення проблеми людства і тим самим врятувати його.

Хоч це і фантастика, але вона наукова, а значить трансформація свідомості людства і відкриття нових можливостей для людей досяжно через вивчення і практику Слова. Через фільми Небеса часто дають знамення, підштовхуючи до того, що вже дано.

Ми віримо, що Бог — Небесний Батько, на певних етапах історії відкривав людству все більш глибинні аспекти Істини посилаючи духовних вчителів. У наш час таке послання Слова приніс людям Учитель Мун Сон Мьон.

Ми пропонуємо зануритись в багаторівневість когнітивного процесу і не просто читати матеріали, перекладені на нашу рідну мову, ми пропонуємо формат, який буде стимулювати вивчати корейські (першоджерельні) слова разом з Ханча позначенням (ієрогліфами), яке за допомогою логограм більш повно передає сенс.

Це дасть можливість відкрити в собі новий вимір (здатність бачити майбутнє, сьогодення, минуле, відкривати нові парадигми, нові технології). І тоді людство знайде можливість припинити війни і конфлікти і об’єднатися одне з одним. Наукова фантастика стане реальністю. І це відбудеться не за горами, починаючись з нас, воно може завершитись через якихось 100—120 років.